Kaan Yıldırım Pınar Deniz’le 1 Milyon 800 Bin Liralık Tekne Seyahatine Çıkacakları İddiasını Yalanladı

Kaan Yıldırım ve Pınar Deniz magazin gündeminin en sevilen ve en merak edilen çiftlerinden biri. Geçtiğimiz günlerde, ikilinin bu yaz 1 milyon 800 bin liraya tekne kiralayarak seyahate çıkacağı iddiaları ortaya atılmıştı. Kaan Yıldırım bugün, magazin muhabirlerinin dudak uçaklatan tekne kirası sorusuna cevap verdi. Detaylar ?

Yargı’nın Ceylin’i ve bu sezonun belki de en sevilen kadın oyuncusu Pınar Deniz ve kendisi kadar ünlü oyuncu sevgilisi Kaan Yıldırım’ı tanımayanınız yoktur.

Dizi sezonu bitti, e haliyle ünlülerin tatil rotaları araştırılıyor şimdi. Geçtiğimiz günlerde, Kaan Yıldırım ve Pınar Deniz’in 1 milyon 800 bin liraya bir tekne kiralayarak Yunanistan turu yapacağı iddiası atılmıştı ortaya.

Kaan Yıldırım’dan bu dudak uçaklatan seyahat hakkında açıklama geldi. Bugün magazin muhabirlerinin radarına yakalanan Yıldırım, 1 milyon 800 bin liraya tekne kiralayıp Yunanistan tatiline çıkacakları iddiası hatırlayınca Kaan Yıldırım şöyle cevap verdi:

Bugün menajerim attı bana, inanamadım. Bir de böyle haberler yazılıyor şey olsun diye de, zor bir dönemden geçiyoruz ya ülke olarak… Yani o kadar büyük paralar, o kadar büyük şeyler. İnsan okurken hoş hissetmiyor, onu söylemek isterim. Yani ben asla bir tatile öyle bir para vermem mesela.

İşte Kaan Yıldırım’ın açıklaması!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*