Okan Buruk’tan Fenerbahçe sözleri! ‘Bu işin içinde’

Karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulunan Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, rakibe hiç pozisyon vermediklerini vurguladı, “Kasımpaşa 10 kişi ile bekledi, hızlı hücumu denedi. Ancak buna izin vermedik. Ofansta daha iyi olsak, daha farklı kazanabilirdik.” dedi ve ekledi:

‘FENERBAHÇE DE BU İŞİN İÇİNDE’

“Galatasaray’ın hedefi rekorlar kırmak ve kupalar kazanmaktır. Biz de bunun için çalışıyoruz. Rekor bana nasip oldu ama bu Galatasaray’ın kulüp olarak kırdığı bir rekor. Bir kenetlenme var. Bu kenetlenme sahaya yansıyor. Hedefimiz şampiyon olmak. Fenerbahçe’nin 9 puan önündeyiz. Bu farkı koruyup, bunu artırmak istiyoruz. Rakibimizin de iyi bir kadrosu var. Sevilla maçının ilk yarısında iyi oynadıklarını net şekilde gördük. Fenerbahçe de bu işin içinde. Şu anda gözüken, 2 takım arasında bu işin daha net geçeceği gibi. Ligin sonuna kadar elimizden geleni yapacağız.”

‘ZANİOLO’NUN BUNA İHTİYACI VAR’

“Zaniolo’nun biraz daha süresi var. Bugün onun için büyük bir moral oldu. Buna ihtiyacı var, oynamak istiyor, kazanmak istiyor, tekrar milli takıma gitmeyi ve orada başarılı olmayı istiyor. Bunu sevinçlerinde de gördük.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir