” Serdar Tuncer’in şiiri pavyonda söylenemez”

Ramazan ayında yaptığı programlarda adını duyuran ünlü şair ve yazar Serdar Tuncer’in şiirinin İnci Taneleri dizinde kullanıldığı ortaya çıktı. Son bölümde Erkal Sonel tarafından seslendirilen ” Şansıma Tükürsem” şarkısının söz yazarı Tuncer’in hayranları olaydan rahatsız olurken, ünlü şair ve yazar tarafından pavyon sahnesi uyarısı yapıldığı öğrenildi.

DurakMedya’dan Mustafa Barış Durak’ın haberine göre Yılmaz Erdoğan’ın senaryosunu yazdığı ve başrolünü oynadığı İnci Taneleri dizisinde son bölümde yer alan şarkının söz yazarı Ramazan ayında yaptığı programlarda adını duyuran şair ve yazar Serdar Tuncer olduğu ortaya çıktı. Dizide yer verilen şarkının sözleri ilahiyatçı şair ve yazara ait olmasına sinirlenen Tuncer’in hayranları tepki gösterdi. Bir çok hayranı dizide yer verilen ” Şansıma Tükürsem” şiiri için ” Serdar Tuncer’in seslendirdiği bu şiiri bu şekilde pavyonda seslendirmesi çok kötü yazık ” diyerek tepkilerini dile getirdiler. Öte yandan Serdar Tuncer’in de dizi yapımcıları ile görüşerek şiirinin bir daha pavyon sahnesinde kullanılmaması için uyarıda bulunduğu öğrenildi.

MENZİL ŞEYHİ İLE GÖRÜNTÜLENMİŞTİ

Önceki yıllarda TRT’de Ramazan Sevinci adlı programı sunan Serdar Tuncer, geçen ay Menzil cematinin yeni şeyhi Muhammed Saki’nin katılımıyla gerçekleşen temel atma töreninde şeyhin yanında görüntülenmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir