Türk kahvesinin yeni mekanı BALBUCKS…

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, markalaşma adına örnek bir projeye imza attı. Yerli ve milli kahve zinciri BALBUCKS’ı hayata geçirdi.

Sıcak-soğuk içecekler, sandviç ve tatlılardan oluşan ürünlerin için yüzde 50 daha ucuz olarak yer aldığı BALBUCKS, şehrin gözde mekanı haline geldi.

Sabah 08.00’den gece yarısına kadar hizmet veren ve kapısında kuyruklar oluşan BALBUCKS, gençlerin akınına uğradı.

Yoğun ilgi üzerine ilçelerde de şubeleşme çalışmalarına başlandı. “Büyükşehir olarak sosyal belediyeciliğin güzel örneklerinden birini daha hayata geçirerek yerli ve milli kahve zincirimizin ilkini şehrimize kazandırdık” diyen Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, BALBUCKS’ın, fiyat politikası özellikle öğrencilere hitap eden sosyal bir tesis olduğunu söyledi.

Balıkesir’in 20 ilçesinde şubeler açmayı planladıklarını kaydeden Yılmaz, “Yeni konseptimizde kahve, fresh, hafif, lezzetli ürünlerin dışında; peynirimizi, balımızı, zeytinimizi de Türkiye’ye tanıtacağız” dedi.

‘GENÇLER İSTEDİ, YAPTIK’

Şehirde, 2 üniversite ve 30 binden fazla öğrencinin bulunduğunu vurgulayan Başkan Yücel Yılmaz, şöyle konuştu: “Bizim bir sloganımız var; biz en çok gençlerin belediyesiyiz. Gençlerimizi çok seviyoruz. Aslında BALBUCKS fikri, gençlerin bize yol göstermesiyle oluştu. Daha sonra kısa süre içerisinde her yaştan vatandaşımızın gözde mekanı haline geldi.”

FİYATTA BÜYÜK AVANTAJ

Yabancı zincirlerde kahve fiyatları 100- 150 lirayı bulurken, BALBUCKS’larda 20 ile 30 lira arasında değişiyor. Sadece kahveler değil, diğer içecekler ve yiyecekler de uygun fiyatlarla sunuluyor.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir